Ми бажаємо нашим гостям лише задоволення від відпочинку, тому пропонуємо перекласти на нас кухонні турботи та пов’язані з ними незручності. Куховарство лише наполовину творчий процес, значну частину часу поглинають пов’язані процеси на кшталт миття кухонного посуду. Уникнути цього можна замовивши у нас повний пансіон. Сніданок, обід та вечеря можуть бути подані безпосередньо у апартаменти або ж сервіровані на свіжому повітрі за бажанням гостей.

Ми є прихильниками гірської кухні, відомою своєю колоритністю, та пропонуємо нашим гостям спробувати страви походженням з різних гірських масивів Європи – Балкани, Апеніни, Піренеї, Альпи, Стара Планіна, звісно ж Карпати та Татри. Меню тематично відзеркалює повільне мігрування давніми стежками, то ж впродовж тижня не повторюючись дає можливість відчути особливості кожного регіону на смак.

Ми подаємо лише щойно зготовані страви та не використовуємо напівфабрикатів. Надаємо перевагу продуктам від приватних господарств та ретельно їх добираємо. Свіжу зелень вирощуємо самостійно. Використовуємо посуд та техніку приготування, характерні для конкретного регіону. Ми любимо готувати і щоразу намагаємося якнайкраще розкрити страву.

Повний пансіон складається з сніданку (ранкова страва та запашний збадьорюючий чай), обіду (власна випічка та суп дня, освіжаючий напій) та вечері (основна страва, салат, трав’яний чай з гірським медом та приємним додатком). Детальніший фотоопис страв можна переглянути за посиланням вище. За бажанням гостей сніданок, обід чи вечеря можуть бути замінені похідним сухим пайком. Вартість повного пансіону для двох гостей складає 25 євро на день.

У нас можна посмакувати справжнім живим пивом. Ми варимо його з самостійно приготованого ячмінного солоду та хмелю, витримуємо не менше двох місяців у холоді. Разом з пінним напоєм варто поласувати в’яленим м’ясом-білтонг та іншими снеками, які ми також готуємо власноруч. Наша кухня намагається враховувати індивідуальні побажання наших гостей.