Зусилля будь-якого розплідника націлені на відбір здорових чистопородних собак та подальше залучення їх у племінну діяльність, метою якої є збереження, закріплення та покращення породних якостей. Положеннями кінологічної спілки, обов’язковими до виконання кожним розплідником, заборонено промислове утримання та розведення собак. Особливий акцент робиться саме на дбайливе та етичне ставлення до наших чотирилапих друзів. Розведення собак далеко не обмежується лише вирощування цуценят, але й передбачає щоденне піклування собакою впродовж усього її життя. Це заняття для тих, хто дійсно любить цих тварин, розуміє їх і отримує справжнє задоволення від спілкування з ними.

Наші племінні собаки регулярно беруть участь у виставкових заходах місцевого та міжнародного рівнів, неодноразово визнавалися кращими у породі (ВОВ – best of the breed), номінувалися престижними званнями (CAC, CACIB, CH UA). Разом з тим своїм завданням ми вбачаємо не лише виставкову кар’єру та скеровуємо основну увагу на розкриття природних здібностей цієї чудової породи.

Наш розплідник базується у гірській місцевості – звичному середовищі для польських підгалянських вівчарок та дотримується принципів природного проживання собак – вільне утримання у вольєрах площею понад  тисячу м2, натуральне збалансоване харчування та регулярний вигул у горах. Ми переконані, що власне такий підхід якнайкраще забезпечує гармонійний психофізичний розвиток наших вихованців.

Планування виводків та ретельний контроль у розведенні дозволяє нам проводити резервування цуценят впродовж усього року. Ми щиро зацікавлені у популяризації цієї рідкісної породи, а тому охоче консультуємо потенційних та дійсних господарів. Наші ціни дійсно демократичні, проте ми прискіпливо ставимося до вибору майбутньої домівки для наших вихованців. Підгалянець народжений стати улюбленцем сім’ї та відданим другом.

Серед наших плідників – титуловані представники кращих європейських ліній. Щорічно ми підтверджуємо кваліфікацію наших собак, отримуючи найвищі експертні оцінки під час племінних оглядів. Відповідність стандартам породи та походження наших цуценят засвідчують свідоцтва та родоводи Кінологічної Спілки України (КСУ), членом якої ми є. Племінний розплідник VOLIA VASHA  офіційно зареєстрований Міжнародною Кінологічною Федерацією (FCI) за номером 487/13.