Зупинка VIII. Пескара. Мінестроне

розміщено в: Без категорії | 0

Підпливаємо, чи, як мене тутейші моряки поправили – підходимо до Пескари. Це найбільший порт східного узбережжя Апеннінського півострова. Містечко невелике, недотягує трохи до 130 тисяч мешканців, як наш Ужгород, і таке ж гарне, але певно шо троха старше, ще римляни першу бруківку мостили. А пам’ятаєте, минулого разу я вам казав, шо тут до Риму недалеко, але треба почерез Апенніни перелізти? То вже нє. Ті ліниві італійці, аби кожен раз вверх-вниз не бігати, пробурили тунелі в горах. Теперка до Ватікану по їхніх дорогам аж раптом три години льоту. Гори в Пескарі зачинаються відразу з моря, але ше такі дрібніші, горбики і скелі. Але вже за годину їзди звідси люди си на лижах возять. Тут простягся до неба найвищий гірський масив Апеннін – Гран Сассо. Аж дух спирає від тотої величі. Сам масив складається з трьох піків, серед них і найбільша вершина апеннінських гір – Корно Гранде (2912). А на тому Корно Гранде розмістився ще й найбільший на півдні Європи льодовик Кальдероне.

Peskara

Троха повім Вам за Апенніни. То хребет всього того півострова. Задовгий на дев’ятсот кільометрів, заширокий – на сто. Гори доста молоді, час від часу троха трусить. Останній раз було шість років тому, людей багато покалічило, руйнувань було чимало. Там понижче, ближче до Неаполя, є вулкан Везувій, знаменитий. Діаметр кратера більший як сім футбольних стадіонів. І той кратер то вам не просто так,то направду єдиний робочий вулкан в Європі. Записано вісімдесят вивержень з нього, перше то засипало Помпеї на вісім метрів попелом, всі хто був там і полягли. Останнє сталося недавно, в 1944 році, фонтан з лави стояв на 800 метрів, а стовп диму з попелом то піднявся на дев’ять! кілометрів. Апенніни дуже окультурені гори, понижче в них тут виноградники, оливки і апельсини ростуть. Троха вище городину різну садять, ще вище худобу випасають. Ліси то звісно дуже повирубували, але є і дубові гаї, і ялина, навіть каштан. Зараз то вже італійці пильнують природу, національні парки відкривають, бережуть. У тих парках і ведмедя зараз можна зустріти, і вовка, є олені, сарни, но а дрібноти всякої – лисиць, зайців, птахів хижих і мирних – то вже дійсно багацько.

Grand_Sasso

Вернемося до нашої справи, треба спробувати їхнє куховарство. Зачнемо, як все, з зупок. До слова, саме слово «суп» всі позичили саме в італійців. І супів тих у них тут багато різних полюбляють. Але три самих поважних – то мінестроне, консоме і томатний. То який спробувати? Мушу вибрати шось одне, посмакувати і далі в путь. Чи не мушу? Може, потрактувати той вибір вільніше і спробувати поєднати всі три смаки в одній справі. Томатний мінестроне, зготований на бульйоні консоме. Додамо до міцності прозорого яловичого бульйону свіжий смак дрібненько покришених овочів і доповнимо то все м’якою консистенцією перебитих томатів. Плюс, звісно, базилік, ми ж в Італії. І келих вина. Смачного!

Minestrone

Залишити відповідь