відпочинок для двох в карпатах

Previous Image
Next Image

відпочинок для двох в карпатах

ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ДВОХ В КАРПАТАХ

У нас Ви можете орендувати окремі апартаменти для відпустки або тривалого вікенду. Двоповерхові, просторі, світлі, у будинку зі столітньою історією серед гір в глибині Українських Карпат. Зразково чисті і затишні, з усіма зручностями, облаштовані для комфортного проживання двох гостей. 

Прозоре повітря, джерельна вода, свіжа постіль на віддалі від пилу доріг і цивілізації. Ми пропонуємо повний пансіон для тих, хто бажає уникнути кулінарних клопотів і присвятити весь час відпочинку. Ненав’язливий привітний персонал, вислухаємо Ваші побажання і запропонуємо оптимальне рішення.

Лише гори і Затишок.

відпочинок для двох в карпатах

ХТО НАШІ ГОСТІ

Ви хочете провести час наодинці, без непосидючих друзів і галасливих компаній, цього разу – тільки Удвох. Можливо, у Вас особлива подія, і це стосується лише Вас Двох. Або Вам просто потрібно зупинитися, перепочити від вічного поспіху і метушні великого міста, зібратися з думками, просто побути Разом.

Вам важливо згадати дотик вільного вітру, відчути палітру живих запахів, можливо, навіть здійснити спокійну тривалу прогулянку. Ви поважаєте і цінуєте природу, і потріскування сухих полін в каміні теж входить у Ваші плани. Якщо це про Вас – сподіваємося, наш острівець комфорту виправдає Ваші очікування. Відпочинок для Двох – це наша вузька спеціалізація, те, у чому ми прагнемо колись досягнути досконалості.

Лише гори і Ви.

відпочинок для двох в карпатах

ЧОМУ У НАС

Наш маєток стоїть відокремлено в тихому куточку надзвичайно мальовничій місцевості серед високих гір Українських Карпат. Навколишні околиці ще не порізані бетонними огорожами і ніби запрошують до вільних прогулянок.

Ми намагаємося забезпечити той комфорт, до якого звикли жителі міст. Ми намагаємося створити той затишок, якого шукають жителі міст. Ми самі – діти асфальту, тому прекрасно розуміємо наших гостей.

Ми, звичайно, не претендуємо на зірки Мішлен, але нам точно відома різниця між вермішеллю “по флотськи” і паста Болоньєзе. Ми вміємо готувати. Протягом тижневого відпочинку Ви не скуштуєте одну страву двічі.

Лише гори і Смак.

відпочинок для двох в карпатах