Простір та затишок – це те, що ми уже уміємо втілювати якісно. Відпочинок для Двох – те, у чому ми прагнемо досягнути досконалості. З цією метою ми віднайшли та реставрували традиційний дерев’яний будинок 1892 року зведення. Перший поверх оновлено у автентичному стилі, другий виконаний у скандинавських традиціях. Будинок розділений на двійко окремих апартаментів з відокремленими входами. Кожні апартаменти двоповерхові та розраховані на комфортне проживання Двох осіб.

На першому поверсі — їдальня з кухонним кутком, затишна ванна кімната та просторий коридор з виходом на велику криту терасу. Їдальня вмебльована обіднім столом з лавами, розкладною канапою, креденцем з столовим посудом. Кухонний куток обладнаний усім необхідним для самостійного кухарювання. У ванній кімнаті встановлені умивальник, туалет, біде, ванна, є фен, більш ніж достатня кількість рушників, капці та халати. У коридорі – м’який фотель та етажерки з книгами. На терасі – відпочинкові крісла. На другому поверсі — спальня-вітальня з працюючим кахельним каміном, широкоформатним телевізором, DVD/USB та супутниковим телебаченням. Є Wi-Fi покриття та локальна мережа з відеотекою. Широке двоспальне ліжко заправлене білосніжною постіллю. Для зберігання речей змонтовані стелажі для одягу.

Водопостачання постійне, автономне, холодна вода подається безпосередньо з джерела, гаряча підігрівається електронагрівачем. До приїзду гостей апартаменти завжди зразково прибрані – на це ми звертаємо особливу увагу. Звісно, користування мангалом, відпочинковою інфраструктурою, зміна постелі та рушників є безоплатними.


Усе, що ми запропонуємо Вам самі, швидше за все буде для Вас безкоштовним. Те, що Ви замовите самостійно, ймовірно може потребувати додаткової оплати. Ми дотримуємося цих правил і готові обговорити усі Ваші спеціальні побажання. Звісно, у коло додаткових послуг традиційно входять організація  трансферу чи обладнання додаткового спального місця.

Ми приймаємо гостей на будь-який термін, починаючи від трьох діб. Безперечно, до нас можна приїхати і на добу чи дві, та мінімальна вартість залишиться незмінною –  150 євро, з розрахунку 50 євро за кожну добу проживання для двох гостей. У цю вартість включено смачний та поживний сніданок, який ми подамо Вам безпосередньо у апартаменти, континентальний чи англійський, на Ваш вибір. Також, якщо Ви плануєте зупинитися більш ніж на два тижні – просимо Вас повідомити про це для врахування додаткової знижки. Вартість розміщення додаткових гостей завжди обговорюється індивідуально. Попереднє бронювання ми здійснюємо з передоплатою 30%. Ви можете готувати самостійно, також Ви можете замовити вечерю у нас >>>