польська підгалянська вівчарка

Previous Image
Next Image

татра вівчарка

ПІДГАЛЯНСЬКА ВІВЧАРКА

У нас Ви можете придбати цуценя породи польська подгалянская вівчарка. Чистокровне, здорове, доглянуте, бажане. Від надійного, професійного та офіційно зареєстрованого заводчика.

Великий, міцний, граційний собака виключно білого окрасу. Пастух овечих отар, інтелектуал, який уміє приймати самостійні рішення. Уособлення сили і відваги, відданості і любові. Давня врівноважена порода, результат тривалої природної еволюції. Собака для сім’ї, вірний друг і надійний захисник. Невибагливий в утриманні і неймовірно привабливий.

Сила та краса.

підгалянська вівчарка

ДЛЯ КОГО ВІН

Ви не шукаєте неприємних сюрпризів. Вам потрібна впевненість у тому, що Ваше цуценя перетвориться на білосніжного красеня, який відповідає стандартам породи фізично і психологічно. Ви хочете точно знати, що усі предки Вашого цуценяти до п’ятого коліна були здоровими, яскравими представниками свого виду. Для Вас важливо, щоб в період виношування і вигодовування Ваше цуценя отримувало професійний дбайливий догляд.

Ви розумієте, що високі титули батьків Вашого цуценяти – це не прояв чийогось марнославства, а лише узагальнена думка багатьох авторитетних кінологів-експертів, які визнали їх кращими з кращих. Ви усвідомлюєте, що заводчик роками прикладав чимало щоденних кропітких зусиль для того, щоб Ваше цуценя було таким особливим, Ви цінуєте це.

Впевненість та досвід.

підгалянська вівчарка

ЧОМУ У НАС

Племінні собаки нашого розплідника є визнаними представниками кращих породних ліній. Вони допускаються до племінної роботи тільки після професійної експертизи і тільки в разі отримання найвищих оцінок. Ми тривало та відповідально ведемо племінну діяльність з дотриманням усіх міжнародних кінологічних стандартів.

Наші цуценята народжуються у природному для них середовищі та зростають винятково на збалансованому натуральному харчуванні, маючи вдосталь можливостей для вільного руху та гри. Тепло і ласка людських рук, звук нашого голосу знайомі їм з перших секунд життя. Ми знаємо всіх їх в “обличчя” і забезпечуємо належний догляд кожному.

Ми відкриті до спілкування та зацікавлені у долі наших вихованців. Ви можете розраховувати на нашу підтримку – ми завжди готові вислухати майбутніх та дійсних власників та надати консультацію чи поради щодо Ваших улюбленців.

Воля Ваша.

підгалянська вівчарка