Чому цуценя коштує стільки, скільки коштує АБО як розплідник формує ціну

«А знижка можлива? А якщо без документів? Ми беремо для себе, нам можна останнє, найдешевше?». Питання такого плану ми чуємо досить часто. Настільки часто, що це і стало поштовхом до написання цієї статті.

 

Титули . Як воно є, без прикрас

«Перспективні цуценята від чистопородних високотитулованих батьків». «Екстер’єрні дітки від пари Чемпіонів». «Цуценята шоу-класу від Гранд Чемпіонів, тільки в найкращі руки». Терени інтернету заповнені такими солідно присмаченими оголошеннями. Уява одразу ж домальовує п’єдестал, медалі, тріумф та овації на честь кращого серед найкращих представників породи, на честь ЧЕМПІОНА. А тепер як воно є насправді.

0

Як годувати цуценя? Чим годувати дорослу собаку?

Чим харчувати цуценя? Що їсть доросла собака? Це вічна тема для безперервних суперечок не тільки у колі заводчиків. Кожен, хто утримує собаку, раніше чи пізніше стає гуру-авторитетом у цьому питанні. Це як з борщем. Кожен правдивий українець має свій власний єдино правильний рецепт цієї страви. Тому заздалегідь прошу особливо затятих читачів сприймати цю статтю поблажливо. Це лише моя скромна думка, базована на скромному досвіді нашого не менш скромного розплідника.