Проект Воля Ваша з’явився на Світ еволюційним шляхом. Вперше, випадково потрапивши Сюди, я був зачарований гармонією та простотою. Щось надихало мене повертатись знову і знову. Так з’явився перший з кількох будинків – Корабель. Назва та форма цього будинку прийшли самі – місцина здавалася затишною гаванню у збуреному морі життя.  З часом потреба повертатися потроху розчинилася, вицвіла під гірським сонцем. Їй на зміну прийшло сильніше почуття – бажання залишитись Тут. Світ промовив – Воля Ваша – виконуючи мою забаганку.

Воля Ваша – філософія цього проекту. Лише Ви визначаєте, яким буде Ваш Світ. Ваш Світ – Ваше живе творіння. Він чутливо прислуховується до усіх Ваших мрій та страхів, вивчає Ваші бажання, втілює найщиріші з них. У Вашому Світі не діють жодні інші закони та обмеження – окрім тих, які проголошуєте Ви. Усе, що відбувається у Вашому житті є частиною Вашого плану. Ви завжди можете переписати увесь сценарій, і жодна жива душа у Всесвіті не в стані внести до нього хоча б найменші зміни.

Воля Ваша – універсальна відповідь на усі запитання. Це легко пояснити, та непросто усвідомити. Цей шлях кожен може пройти лише самостійно. Ми просто запрошуємо Вас у місце, де почали власний шлях. Ми лише створюємо сприятливі умови для початку Вашої подорожі. Вирушати чи залишитись – Воля Ваша.